Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,64 zł , zmiana od tamtej pory: -30,49%

Przełomowy rok Cognoru

Zgłoś do moderatora
Przełomowy rok Cognoru. Co dalej?
Krzysztof Zoła, dyrektor finansowy i członek zarządu Cognor Holding, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
Grupa Cognor w 2018 r. dokonała refinansowania wysoko-oprocentowanych obligacji środkami pochodzącymi z kredytu bankowego. Znacząco zmniejszyła koszty finansowe. Istotnie poprawiła też wyniki z działalności operacyjnej.  Agencje podwyższyły jej ratingi.
Dyrektora Krzysztofa Zołę poprosimy o podsumowanie 2018 r. Jaki to był rok dla grupy? Zapytamy o inwestycje, które będą rzutować na wielkość i jakoś produkcji w kolejnych latach. Porozmawiamy o planach i strategii na ten rok, o szansach i zagrożeniach (m.in. ceny prądu) oraz o koniunkturze na rynku wyrobów stalowych i oczekiwanych wynikach. Czy będzie dywidenda? Czy kurs akcji oddaje perspektywy i potencjał grupy?

... czekamy wszyscy z niecierpliwością na dalszy ciąg opowieści jak jest dobrze, tylko kurs giełdowy Cognora nie do końca to jeszcze odzwierciedla.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -1,72% 1,14 2019-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.