w tym tygodniu na pewno ktoś wszedł do akcjonariatu moim zdaniem, spore obroty, a 10% to raptem 2,5mln akcji, bo nowe akcje nie są jeszcze zatwierdzone przez sąd. Coś czuję po przebiegu kilku sesji, że to parówka mógł kupić. poczekamy zobaczymy, ale jak tu on wskoczy to 3zł może być w 2tygodnie. Moim zdaniem będzie nowy grubas, oprócz tego co objął emisję