Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,70 zł , zmiana od tamtej pory: -14,97%

przejecie espi ?

Zgłoś do moderatora
Penta przejmie Emcinsmeda ?
W 2007 za 550 mln zł fundusz Penta kupił sieć sklepów Żabka, a w 2011 sieć została sprzedana firmie Mid Europa Partners[8]. W 2007 wartość spółek należących do holdingu szacowano na ponad 1 mld euro, zatrudniały one łącznie 20 tys. osób, a skonsolidowany zysk funduszu osiągnął 105 mln euro[6]. W portfelu firmy znajduje się także sieć Empik[9].
  • przejecie espi ? Autor: ~PENTA
  • Re: przejecie espi ? Autor: ~trewq

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EMCINSMED -7,41% 12,50 2021-08-02 17:03:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.