Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,60 zł , zmiana od tamtej pory: 4,35%

Przejęcie Bartka. Pytanie co dalej?

Zgłoś do moderatora
Gdyby tak Wojas kupil np. jeszcze Prima Modę wycenianą na GPW na dziś na ok. 7-8 mln zł (C/wk 0,7 i C/Z 5,2), to mieliby i obuwie dla przeciętnego klienta ze średniej półki (marka Wojas), obuwie dla klienta z wyższej półki (marka Prima Moda) i obuwie dla dzieci (Bartek). Mielibyśmy piękny zestaw. Pare lat temu były w Pulsie publikacje o podchodach Wojasa pod Primę. Miło by było, gdyby ponownie coś w tym temacie podziałali, to wówczas mielibyśmy skokowy wzrost Wojaska:

https://www.pb.pl/wojas-mierzyl-buty-prima-mody-751271

Konsolidacja w branży trwa, więc kto wie co tu się jeszcze zdarzy. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOJAS 0,21% 4,80 2019-08-23 14:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.