Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,82 zł , zmiana od tamtej pory: -13,07%
Stawiam na przejęcie, lub połączenie z kimś. Gdyż portfolio nie zachęca, aż na takie obroty i zakupy. Więc ktoś coś wie więcej niż reszta. I tutaj nie chodzi o zwrot z Nemezeis.
Możliwe, że zostanie zmienione portfolio i wejdą w inny rodzaj gier.
A najlepsze, że tutaj przy cenie 20pln to dopiero mamy 40mln cap.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES 4,75% 4,19 2021-10-22 12:23:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.