Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,20 zł , zmiana od tamtej pory: 3,30%

Przed sprzedażą KRC, przyjrzyjcie się spółce INVESTEKO

Zgłoś do moderatora
Otoczenie branżowe w którym działają Spółki Grupy Kapitałowej INVESTEKO, związane z ochroną środowiska i zagospodarowaniem odpadów, okazało się stosunkowo odporne na wpływ pandemii. Ponadto na tle dynamiki zmian rynkowych branża ta jawi się jako jedna z niewielu rozwojowych. Zapotrzebowanie na czystą energię, odzysk i recykling odpadów oraz ograniczanie zmian klimatycznych, obecnie jedne z głównych filarów gospodarki, nie ugięły się pod naporem kryzysu wywołanego pandemią. Inwestorzy przekonali się o sile i potencjale tej branży, co spowodowało aktywne poszukiwania spółek rozwojowych. Grupa Kapitałowa INVESTEKO S.A. realizując konsekwentnie obraną strategię została w minionym roku zauważona przez społeczność inwestorską. Dzięki temu powitaliśmy w akcjonariacie wielu nowych Inwestorów, którzy uwierzyli w nasz dotyczasowy dorobek i potencjał wzrostu. Zarząd Spółki dominującej zamierza wykorzystać to zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni i rozpocząć nowy, odważny etap rozwoju całej Grupy Kapitałowej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 2,17% 18,80 2022-01-27 16:49:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.