Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,85 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Przeciek z mojej głowy

Zgłoś do moderatora
Skonsolidowany raport roczny będzie wyglądał mniej więcej tak: Przychód od 402 000 do 420 000. Zysk od 46 000 do 48 000 a zysk przypadający na jedną akcję około 1 zł. Myślę, że ten mój "przeciek" nie wiele będzie się różnił od tego co ogłoszą. Zobaczymy ile się pomylę ale zakładam, że nie więcej jak 5%. Czy to będzie dobry wynik? Myślę, że tak bo dywidenda w porównaniu do lokat bankowych będzie bardzo duża bo większa niż 6%.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,46% 10,85 2021-06-24 15:16:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.