Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,25 zł , zmiana od tamtej pory: -85,38%

Przebudzenie gamingu

Zgłoś do moderatora
Niezależnie od tego, czy będzie to jedynie korekcyjne odreagowanie ostatnich spadków całego sektora, czy też coś więcej, IPOD od razu zaczęło reagować. Można zatem przyjąć, że jeśli walor nie chce spadać, a próby odbudowy nastrojów w sektorze wykorzystuje od razu, z punktu widzenia sentymentu może być mocnym kandydatem do rozwinięcia ruchu na północ. Pod względem techniki jest to zresztą obecnie jak najbardziej bazowy w tym przypadku kierunek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOVGAMVR 3,13% 0,33 2022-07-05 16:36:48