Forum Giełda +Dodaj wątek

Prywatny folwark

Zgłoś do moderatora
Wzruszającą opowieść o megabiznesie zaserwowało nam WISA na swojej stronie: http://www.winvestments.pl/Informacja_w_sprawie_nabycia_udzialow_spolki_przy_parku_xiv,pl,news,0,1,13,2013.html

Szkoda że nie są w stanie przyznać się, że kupują aktywa sami od siebie - jak nie wierzycie, sprawdźcie hipotekę nieruchomości którą wi kupuje. Okaże się, że inne WI wcześniej było właścicielem działki. To już widzę taki zwyczaj w tej spólce.

Oddzielna sprawa to poziom IR w spółce - osoba kontaktowa udajaca (albo i ni9e) debila, komunikaty na stronie wrzucane po moich mejlach. Odradzam wykładanie na ten biznes kasy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 0,00% 0,41 2021-09-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.