Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: -2,27%

prywatna służba zdrowia do walki z COVID? link

Zgłoś do moderatora
Czy EMC będzie beneficjentem?

https://www.money.pl/gospodarka/prywatne-szpitale-dadza-1000-lozek-nowy-pomysl-na-walke-z-covid-19-6566322915945088a.html
  • prywatna służba zdrowia do walki z COVID? link Autor: ~trewq

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EMCINSMED 0,00% 12,90 2021-09-22 15:38:58