Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,70 zł , zmiana od tamtej pory: 123,59%

Proszę o wyjaśnienie

Zgłoś do moderatora
Dlaczego były tutaj spadki? Jedyna negatywna wiadomość w ostatnim czasie, to brak dywidendy. Jednak każdy Inwestor wie, że to dobry ruch w kontekście przejęcia aktywów Lotosu. Przecież przejmujemy terminale paliwowe i asfalty! Dodajcie, proszę, do tego wcześniejsze kontakty z Amerykanami i obecną sytuację z Rosją... Tutaj powinien być atak na 100 zł!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 2,25% 91,00 2022-12-09 17:03:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.