Forum Giełda - K.Kolany

prosze o ocene porfela

Zgłoś do moderatora
Fota po 34.20
Elstaroil po 15.43
Co Pan mysli o tych spolka i o moim zakupie oraz jakie sa mozliwosci tych spolek i do ilu powinny dojsc itp??
Z gory dziekuje i Pozdrawiam