Forum Giełda +Dodaj wątek

Prośba o ocenę portfela i sugestie.

Zgłoś do moderatora
Witam Państwa. Jeśli to możliwe, i nie sprawiało by Państwu trudności, to chciałabym poznać opinię odnośnie stanu i zawartości mojego portfela.

Famur zakup 1,90 + 7%

Silvano – zakup 1,80 + 60% tutaj myślę o sprzedaży bo potrzebuję trochę pieniędzy na książki, i pomoce do szkoły.
A teraz pytane do Państwa czy dobrze zrobię sprzedając teraz
.
Mispol zakup 4,19 + 14%


Ostatnio dokupiłam HBPolska po 4,3,
Wasko po 1,77, oczywiście zakupy te zrobiłam z myślą że będę mogła trochę zarobić na dalsza moją edukację. I odnośnie tych zakupów też proszę o Państwa opinię.

Dla mnie uczennicy i są to już duże pieniądze, a ucząc się nie chciała bym tracić zysków, bo te pieniądzę będą mi bardzo przydatne.
Mam swoje przemyślenia, ale chciała bym poznać także opinie doświadczonych inwestorów, którzy inwestują we wspomniane spółki.

Dziękuję życzliwym i życzę powodzenia. Dominika

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 0,17% 6,00 2023-03-29 09:00:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.