Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,13 zł , zmiana od tamtej pory: -21,36%

projekt APŻ

Zgłoś do moderatora
Czy oni robią ten projekt ??

Przedmiotem projektu Algorytm Prawdziwego Życia jest przeprowadzenie prac B+R w zakresie oprogramowania i gier wideo, celem opracowania zaawansowanej i unikalnej w skali międzynarodowej technologii sztucznej inteligencji społeczeństwa o roboczym tytule Algorytm Prawdziwego Życia. Kluczowe elementy nowej technologii to koncepcja złożonej, wielowarstwowej osobowości aktorów NPC (Non-playable-characters), zaawansowane mechanizmy generowania zachowania pojedynczego, unikalnego NPC wraz z systemem losowego przydzielania cech aktorom podczas rozpoczęcia kolejnej rozgrywki oraz algorytmem zarządzania społecznością i zdolnością samouczenia się. Algorytm zostanie opracowany na potrzeby własne Wnioskodawcy i wdrożony w procesie produkcji przyszłych gier wideo, co pozwoli na zwiększenie grywalności gier RPG poprzez podniesienie realizmu funkcjonowania występujących w nich postaci (aktorów NPC), tym samym zwiększając odczuwalność efektu immersji oraz wartość replay value. Projekt wpisuje się w ramy 19 Krajowej Inteligentnej Specjalizacji; Inteligentne Technologie Kreacyjne oraz posiada pozytywny wpływ na realizację polityki zrównoważonego rozwoju w zakresie ograniczenia zasobów i materiałów zużytych w ramach dystrybucji. Rezultat projektu odznacza się innowacyjnością na skalę światową, co potwierdza przeprowadzone badanie rynkowe, przegląd bazy patentowej i doświadczenie Wnioskodawcy oraz jego wiedza na temat konkurencji. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HGAMES -9,46% 1,68 2019-12-06 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.