Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,58 zł , zmiana od tamtej pory: 31,47%

Program opcji + emisja związana z przejściem na GPW

Zgłoś do moderatora
Na ostatnim webinarze portalu analiz, CEO mówił że niedługo pojawią się szczegóły programu opcyjnego. Do tego wspominał że wraz z przejściem na GPW prawdopodobnie dokonają emisji dla nowych inwestorów.

Jak obstawiacie wielkość powyższych emisji oraz wpływ na kurs?

Jeśli opcje nie będą stanowić więcej niż 10% akcji w 3 - 5 lat to myślę że nawet tego nie zauważymy, natomiast pytanie jak wysoka będzie emisja na debiucie i z jakim dyskontem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR -0,96% 31,00 2023-03-21 17:01:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.