Czy Termo jest przeszacowane,czy niedocenione, dlaczego są tak niskie obroty(przecież nie tak dawno było chyba kilka milionów)? Czy cena może być jeszcze znacząco lepszą na wejście? Czy spółki takie jak genergy, bras , Excellence nie pokazują że w najbliższym czasie raczej nie ma co liczyć na wzrosty"słabeuszy z new connect", a wydarzenia na Brasie że spektakularne wzrosty na takich słabych spółkach zawsze są krótkotrwałe i noszą znamiona działań mafijnych?Z kolei Braster tak pięknie wyskoczył i zawiesili, a jak jest wzrost na nc to od razu dodruk,czy Termo ma predyspozycje żeby tu było inaczej?