Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: 234,38%

prognoza z 20 listopada 2020

Zgłoś do moderatora
Myślę że Allegro w poniedziałek 23.11 wyjdzie powyżej 80 zł potem nastąpi wodospad na 60 zł albo nawet poniżej, a stamtąd nastąpi odbicie i w połowie grudnia przeskoczy poziom 100 zł

Dlatego gdyby ktoś chciał się odkuć to polecam kupić Allegro ale nie wcześniej aż spadnie do 60 zł, a potem cierpliwie poczekać i sprzedać za ok 110 zł, ale nie później niż 18 grudnia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RUCHCHORZ 7,00% 0,54 2021-09-22 12:44:33