Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,85 zł , zmiana od tamtej pory: 8,76%

Prognoza Q1 2022

Zgłoś do moderatora
Witam wszystkich, jak co kwartał proponuję zabawę polegającą na przewidzeniu przychodów i zysku netto w zbliżającym się raporcie za Q1, tym razem mamy "profesjonalną" prognozę z Noble Securities:
Przychody 55,6mln Zysk netto 2,8mln zysk netto j.d. 1,4mln

Ja osobiście uważam, że będzie lepiej, przynajmniej przychodowo
Przychody 62mln, Zysk netto 3,5mln

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -0,42% 11,80 2022-09-30 16:16:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.