Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,30 zł , zmiana od tamtej pory: 33,33%

Produkcja mebli w maju - wzrost o 19,3 & r/r !!!

Zgłoś do moderatora
Bardzo zaskakujące, żeby nie powiedzieć niemal szokujące dane - najwyższy przyrost spośród wszystkich działów... Spodziewano się znacznego spadku r/r a tutaj coś takiego . Wyjaśniły się transakcję walutowe zabezpieczające - to efekt skoku zamówień zza granicy. Jest duuuuża szansa, że II q i cały rok będą znacznie lepsze od jakichkolwiek oczekiwań !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 2,68% 36,40 2020-10-21 17:02:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.