Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,62 zł , zmiana od tamtej pory: 50,76%

Proces przechodzenia na AI trwa. A teraz tylko dynamicznie do przodu.

Zgłoś do moderatora
Inteliwise ma zdobyte doświadczenie, ma bazę klientów, ma stabilne przychody.
Korona zmienia świat... Spółka pracowała, doskonaliła narzędzia, poszerzała ofertę i całe lata czekała na bum w botach, czatach, wykorzystaniu Ai w sprzedaży. To nastąpiło i trend jest już nieodwracalny. Wszyscy chcą sprzedawać przez neta i jednocześnie zaoszczędzić na kosztach. Teraz to już tylko będzie procentować i dawać Inteliwise cały czas wymierne korzyści. Nie mówię, że ktoś dziś oddał, to...
Firma ma kapitalizację na bardzo niskim poziomie około 22 mln pln, a przychody w tym roku sięgną 6 mln pln i sukcesywnie rosną.
Live Chat ma kapitalizację ponad 100x wyższą od Inteliwise. Kurs Live Chat dochodzi do 100 zł, jest więc ponad 30 razy wyższy niż kurs Inteliwise. Odpowiada to w przybliżeniu wyższym o 30x przychodom Live Chat w stosunku do Inteliwise. Zysk na 1 akcję Live Chat jest jednak obecnie tylko 20x większy od zysku na 1 akcję Inteliwise, co już pokazuje, że kurs Inteliwise jest zaniżony o około 30%. Zwiększenie zysków Inteliwise w IV kwartale i w następnych, co jest nieuchronne, tylko ten wskaźnik poprawi.
Dlatego zdecydowana większość trzyma akcje. Perspektywy sa tylko dobre, 4zł czeka nas tu niedługo.

Pzdr
Akcjonariusz od 4 lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,00% 3,95 2022-10-14 14:57:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.