Czy tylko u nas wystepuja problemy z logowaniem do systemu?
Po podaniu e-maila i hasla nie dzieje sie nic.....
Od jakiegos czasu taki problem wystepowal na kompie zony, teraz rowniez ja nie moge sie zalogowac.
Probowalem z dwoch przegladarek. To samo...