Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: -86,36%

Prima Moda vs konkurencja po 3Q2017

Zgłoś do moderatora
Konkurencja pokazała w piątek wyniki za 3Q - słabiutkie. Myślę, że warto krótko podsumować to i porównać jak wyniki PMA narastająco za 3 kwartały 2017 prezentują się na tle konkurencji (również narastająco za 3 kwartały):

Wojas:
EBIT: -1,55 mln zł
Zysk netto -2,3 mln zł
Kapitalizacja: 64,7 mln zł

Gino Rossi:
EBIT:  - 0,45 mln zł
Wynik netto:  - 1 mln zł
Kapitalizacja: 45,3 mln zł

Prima Moda:
EBIT: +1,5 mln zł
Wynik netto: +1,35 mln zł
Kapitalizacja: 17,6 mln zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,75 2020-11-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.