Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -42,05%

Prężnie działającą spółka

Zgłoś do moderatora
W III kwartale bieżącego roku odbyła się również premiera gry Yacht Mechanic Simulator. Premiera została bardzo
rzetelnie przygotowana przez nasz zespół we współpracy z Playwayem. Data wydania miała miejsce w trakcie
rocznej wyprzedaży Playwaya i od strony biznesowej przeprowadzona została bez zarzutu. Yacht Mechanic
Simulator miał znakomitą widoczność w ramach wspomnianej wyprzedaży. Pierwsze wyniki sprzedaży, które
zaczęły napływać po premierze były też bardzo obiecujące. Ten trend uległ załamaniu po pierwszych ocenach
graczy, którzy uznali, że gra nie oferuje wymaganej przez nich jakości. Przez ostatnie miesiące próbowaliśmy
mobilizować developera, Punch Punk Games S.A., do wytężonej pracy jakościowej – informowałem o tym
wielokrotnie i w aktualnościach Spółki, dzieliliśmy się też tą informacją z graczami na Steam. Niestety, producent
porzucił swoją grę wydając dosłownie jednego patcha po premierze i zrywając kontakt. Mimo wielu prób
negocjacji nie udało się doprowadzić do dalszych poprawek, co wpłynęło na słabe oceny użytkowników. Głównym
działaniem jakie podejmujemy jako Spółka jest w tej chwili próba znalezienia studia, które byłoby w stanie
poprawić kod gry i przygotować pod porting. Należy raz jeszcze zaznaczyć, że zarówno potencjał rynkowy gry jak
i sprzedaż w momencie debiutu stanowią przesłankę, by o grę walczyć, choć na pewno z innym zespołem. Studio
Punch Punk przestało odpowiadać na nasze prośby o współpracę, co należy z całą mocą podkreślić. Dodatkowo,
biorąc pod uwagę problemy z jakimi borykała się produkcja tej gry należy założyć, że producent nie był w stanie
przygotować jej lepiej. Liczyliśmy jednak na to, że będzie grę naprawiał, a to się niestety nie wydarzyło.


Po takiej akcji mogą zapomnieć o grach na zlecenie , tu kierunek jeden od dłuższego czasu , no chyba że wywalą melepete

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PUNCHPUNK -7,16% 0,35 2023-06-01 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.