Forum Giełda +Dodaj wątek

prezes zapowiada zyski

Zgłoś do moderatora
a akcje nie rosna


Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów
BM BPH - Biznes
11 Sie 2014, 9:00


Celem Otmuchowa jest szybkie podwojenie udziału eksportu w przychodach ogółem. Widzimy duży potencjał w rynkach Europy Zachodniej i Środkowej, gdzie regularnie uczestniczymy z dużym powodzeniem w wielu przetargach - mówi M Popek, prezes spółki. /Parkiet/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OTMUCHOW -2,81% 3,46 2021-07-27 16:46:17