Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: 64,47%

prezes z żoną dobiera akcje PMA z rynku????

Zgłoś do moderatora
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/33582642,prima-moda-sa-8-2019-wykaz-akcjonariuszy-posiadajacych-co-najmniej-5-glosow-na-zwza-w-dniu-28-czerwca-2019-roku 

na ZWZ mieli kilkadziesiat tys akcji wiecej niż na koniec marca. Na dzien 31.03 zgodnie z raportem za 1Q mieli lacznie tylko 3,320 mln akcji, a zgodnie z powyższym raportem  już 3,359 mln akcji. Zaczynam chyba rozumiec po co doprowadzili do wyrzucenia spółki na 2 fixy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 0,00% 0,75 2020-11-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.