Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,50 zł , zmiana od tamtej pory: -81,08%

prezes Witkowski

Zgłoś do moderatora

mówił , że 'po wakacjach składamy prospekt , idziemy do KNF, przechodzimy na parkiet główny. Emisji nie będzie bo nie chcemy rozwodnienia'

a co mamy? Kurs 18 zł. Kapitalizacja 20 mln zł.

Oj chyba włożę z pół miliona na Copernicus FIO , taki prawdomówny, słowny i rzetelny ten prezes Witkowski !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COPERNIC 10,76% 3,50 2020-10-29 11:44:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.