https://www.wnp.pl/hutnictwo/czas-by-hutnictwo-takze-troche-zarobilo,472925.html cyt.:
" Jeżeli w budownictwie, w tym w deweloperce, menedżerowie narzekają na wzrost cen wyrobów stalowych, to niech spojrzą, ile zarabiali w poprzednich latach. A zarabiali krocie! - zaznacza w rozmowie z portalem WNP.PL Przemysław Sztuczkowski, prezes firmy Cognor."
Trochę mnie śmieszy powyższa wypowiedź prezia, bo Cog zajmuje się również deweloperką, a pamiętam wypowiedź prezia sprzed kilku lat, w której psioczył na deweloperkę, a nawet żałował że cog w to bagno wszedł, a teraz prezio stwierdził, że to deweloperka to kokosowy biznes