Forum Giełda +Dodaj wątek
Zarząd spółki Jurajski Dom Brokerski S.A. informuje, że w dniu 17.09.2012 roku w ramach oferty pre-IPO zawarł umowę objęcia 2.500.000 sztuk akcji zwykłych na okaziciela spółki Dom Inwestycyjny TAURUS S.A. stanowiących 17,05% kapitału i 12,78% głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy spółki DI TAURUS S.A.. Jednostkowa cena zakupu to 0,50 zł za akcję.DI"TAURUS"prezesem Sebastian Bogus, JDB prezesem Sebastian Bogus czyli sam z sobą zawarł umowę,ciekawe czy zapłacił za te akcje,ładne przekręty na tej giełdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 0,00% 1,51 2021-11-26 09:55:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.