Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -92,86%

PRC - Prochnik - OTWARCIE po 2gr - UPADLOSC raczej na DOBRE i FINITO

Zgłoś do moderatora
ale was WYDYMALI tak jak kiedys ludzi na SWARZEDZU, podobna historia i upadlosc SWARZEDZA jeszcze nie jest zamknieta po 8 czy 10 latach i akcjonariusze dostali ZERO wiec w poniedzialek RATUJ SIE KTO MOZE.

PKC na S po 2gr widze i nie wyzej a potem jak zasypia 1gr to sie juz z tego syfu nie podniesie.

ja SYPIE PKCem z samego rana, wlasciwie to przyznam sie ze juz wczoraj wystawilem PKC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROCHNIK 0,00% 0,01 2019-01-17 15:19:48