Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,26 zł , zmiana od tamtej pory: 214,09%

prawo poboru o co chodzi prosze o pomoc

Zgłoś do moderatora
witam, dzis w usłudze e-makler pojawiła sie opcja prawo poboru ilosc akcji kwota 1 zł. kliknałem kupuj to przechodzi do formularza jak na kupno akcjo, ale nie wiem jaka kwote i ilosc akcji mam wpisac? ile moge nabyc ? za jakas cenę ? i jak mam tą cene ustalic ? prosze o pomoc !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -2,19% 47,93 2021-09-15 13:27:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.