Patrze na zaangazowanie finansowe shorta i wydaje mnie sie ze moment w ktorym te darmozjady dojda do wniosku ze jednak trzeba odpuscic nadejdzie nie za długo.
Wszystko wskazuje na zmiane trendu na akcjach
1 Cena wegla i odwrocenie trendu spadkowego
2 Poprawa efektywnosci finansowej - II kwartał bezwzglednie zysk netto
3 Cena dolara ( tu akurat niezbyt znaczacy ale jednak wzrost w porownaniu do 2025)
4 Bardzo dynamiczny wzrost pozyczek akcji
Mam takie przeczucie ze jeszcze kilka sesji marazmu i zacznie sie "zielone szaenstwo"