Duzy spadek ceny w zwiazku z pandemia byl spowodowany uzasadniona niepewnoscia co do przyszlosci przychodow. Jak widac spolka nawet w tej sytuacji radzi sobie swietnie, najgorsze prawdopodbnie za nami więc jak najbardziej uzasadniony jest powrót do 30 plus, oczywidcie na dobry poczatek bo przy tym poziomie relacji inwestorskich, transparentności, odpowiedzialnosci spolecznej i wielowatkowosci biznesu godziwa cena to dobrych kilkadziesiat zlotych