Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 37,71%

Prawda jest taka!!!!!

Zgłoś do moderatora
Tutaj będzie korba!!!Tutaj będzie niezła korba. Czy się komu podoba , czy nie. Przychody 1,5 mld za 3 kwartały. To primo. Dalej troche mnie martwią przeterminowane nalezności. Jest tego niestety nie mało. Ale jak się leszcz skapnie , to kurs będzie troche wyżej , ażeby miał potem z czego spadać. Taka to już ruletka na giełdzie. Po kolejne martwi mnie cena złomu. Na dzień dzisiejszy to 0,17 zł z a kg. i nikt za bardzo tego nie chce. Arcelor Mittel zamyka hute . Też nie za dobr awiadomość. Spowolnienie gospodarcze w Niemczech potrwa jescze może 3 - 4 lata. To było w jednym z wywiadów prezesa. Czy przy tak małej rentownośći ujadą ? Oto jest pytanie Zadłużenie spółki , też nie małe, a obsługa długu , też nie mała. Ale czy są spółki , które nie mają zadłużenia na giełdzi , no nie patrz Tauron, Kghm.i nne wynalazki.Czy prezes da rade?? Pożyjemy zobaczymy!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL -0,41% 2,41 2020-12-03 16:29:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.