Forum Giełda +Dodaj wątek

PRAGNE WAM PRZYPOMNIEC ZE....

Zgłoś do moderatora
.... Średnia cena energii DN(base) rośnie. W piątek było to 164 PLN, natomiast miesiąc wcześniej 160, a w maju 130.

PMI ROSNA

GPW JUZ POWINAN WYCENIAC PRZYSZLOSC CEZIA A ONA JEST JAK NAJWBRDZIEJ OK,CASH FLOW,DLUG ,SPRZEDAZ ELETROWNI OSATNEI INFO Z DNI,WSKAZNIKI ORAZ I PRZEDE WSZYTSKIM ,DYWIDENDE!!!!!


wszytsko jest ok


nie rozumiem jaki maja sens trzymania kursu,nikt tutaj nie jest zarobiony,a spolka jest zalsonie nisko wyceniana


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,33% 92,00 2021-01-26 16:02:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.