Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,58 zł , zmiana od tamtej pory: 18,88%

pozytywna informacja, ktora moze nie byc oczywista dla wszystkich

Zgłoś do moderatora
szanowni panstwo, od pewnego czasu mamy na gieldzie do czynienia z nietrwałymi wzrostami. Nawet dzisiaj protektor i lauernpeso pomimo bardzo pozytywnych info i starcie na 25+ skonczyly w okolicy 0. co sie stalo z nasza spolka? utrzmalismy sie w okolicach 20+ !!! to jest bardzo dobry prognostyk, bo znaczy, ze nikt sie nie zadowolil tym zyskiem. moze z wyjatkiem kolarzy, ale nie ma co sie dziwic. oni na codzien zbieraja zlom, wiec jakos trzeba sobie radzic. co do kundli, ktorzy twierdza, ze odkupia po 2 pln.. panowie nie ma co sie dziwic, akurat ostatnio mialem spotkania z niunią tego chlopa i powiedziala mi, ze gosc jest w fatalnym stanie.. ona zaczela plakac i tak jakos... niechcacy musialem ja pocieszyc. wiecie jak jest. pozdrowienia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY 0,00% 10,20 2021-01-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.