Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,60 zł , zmiana od tamtej pory: -12,59%

pożegnanie

Zgłoś do moderatora
Drodzy akcjonariusze AB

wyszedłem. Nie chcę narzekać bo to nie ma sensu. Co z tego że niezłe przychody, marża, zyski. Kurs w tym samym miejscu co w poprzednim kwartale. To jedyna spółka na której straciłem w tym roku poważniejszą kasę. Mimo wszystko Wam życzę powodzenia, wytrwałości i jak najszybszego wzrostu kursu.

Do zobaczenia na innych spókach. Aktualnie jestem na JSW i zaczynam skupować coś fajnego i perspektywicznego o czym Was niedługo poinformuję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -4,71% 48,60 2022-01-28 17:03:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.