Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,96 zł , zmiana od tamtej pory: 6,04%

POZDROWIENIA DO ZAPAKOWANYCH

Zgłoś do moderatora
JAK TAM GÓRNE CHA CHA NAJPIERW 1 AKCJA NA 5 +A POTEM TYLE UDA SIE UPCHAC PRZEZ CAŁA SESJE NO CÓZ TO AKCJA TYPU POLIMEX CARGO ZREMB LUBAWA TAM GDZIE SA UMOCZENI GENIUSZE Z PISLANDI RAFAKO TAURON JSW ENERGA TAK KISZENIE WYCIAGANIE KASY I NIEZROZUMIAŁE DECYZJE WYCHODZI NA TO ZE TEN KONTRAKT DOBIJE SPOŁKE KTÓRA PEWNIE MNIE MA KASY NA PRODUKCJĘ I REALIZACJE KONTRAKTU PEWNIE EMISJE EMISJE EMISJE CZŁONEJ RN NIE NA DAREMNO DAŁ NOGE I SAM ZREZYGNOWAŁ PEWNIE NIEDŁUGO KILKA TRUPÓW ZE SZAFY I KURSIK 2,7 PRZEZIEZ TO PRZEZ PIEC LAT BYŁO W CENIW 1,7 -3 ZŁOTE NIE ZAZDROSZCZE TYM ZAŁADOWANYM PO KOREK A 17 ZŁ BEDZIE W 2035

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATREM -1,86% 6,32 2023-12-04 13:42:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.