Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Pozamiatane

Zgłoś do moderatora
http://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/3074737,gpw:-w-sprawie-wykluczenia-z-obrotu-na-rynku-newconnect-akcji-spolki-glg-pharma-sa
Lubię to uzasadnienie. Dla dobra akcjonariuszy wywalamy spółkę z giełdy, dzięki czemu akcjonariusze tracą pieniądze bezpowrotnie, bez możliwości odpisania tej straty. Fantastyczni dobroczyńcy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14