Ta sama sytuacja jak Indygo Tech Minerals! Kurs spadający do paru groszy, scalenie i kurs znowu spadł do tylu samo groszy, przestrzegam przed Indatą, która podzieli los Indygo.
Do tego, skup akcji jest ogłoszony w taki sposób, że zarząd chce skupować po 30 groszy. Inwestycja życia, coraz gorsze wyniki, a dajcie spokój...
Żadna spółka zależna z grupy nie jest rentowna, ta restrukturyzacja była tylko po to , żeby akcjonariusze nie mogli się połapać w przepływach pieniężnych między spółkami.
O nowej wielkiej emisji akcji już nie wspomnę! Na indygo już straciłem, całe szczęście indatę sprzedałem dziś.