Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  99,90 zł , zmiana od tamtej pory: 5,51%

Powodów do wzrostów brak

Zgłoś do moderatora
Ale spadków wielkich też może nie być. Najprawdopodobniej będzie konsolidacja lub delikatna zniżka kursu o kilkadziesiąt procent. Nie sadzę żeby spadło na 20 lub 15 zł jak kiedyś KGHM. A nawet jeśli na tyle spadnie to zawsze można mieć kapitał w pogotowiu i pozbierać za grosze. Nie sadzę żeby Unimot zbankrutował

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 0,38% 105,40 2023-11-28 11:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.