Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 10,00%
Przychody im spadły. Wszystko im leci. Ale to jest NC. Tu już jest sukces jak już jest raport i nie ma zawiechy. Więc narazie spokojnie. Oczywiście że to się może źle skończyć ale aktywa narazie jakieś są, kapitały własne też. Ile jest takich spółek które mają kapitały własne na minusie i funkcjonują.
Jest duża przecena bo doszło dużo akcji i rynek jako całość spada.

Co mogę powiedzieć. Trzeba zachować zimną krew. Sytuacja nie jest dobra ale mamy tą sytuację w cenie. Ważne aby się spółka nie wywróciła. Tylko to . Resztę trzeba przeczekać. Wiadomo że boli jak ktoś kupił po 50 gr ale taka jest GPW. Ciężko jest

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOLIERA2 9,03% 0,10 2024-02-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.