Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,85 zł , zmiana od tamtej pory: -10,59%

Potrącenie wierzytelności

Zgłoś do moderatora
Skyline wydał dziś komunikat o potrąceniu wierzytelności z OPS Invest SA na kwotę 3168,0 tys zł. Tym samym zamknięto rozliczenia z tytułu sprzedaży Nurtosa sp.z o.o. uzyskując łącznie 10,939,0 tys zł. W sprawozdaniu finansowym za I półrocze 2020 watość netto Nurtosa wynosiła 8.843,0 tys.zł. Z powyższego wynika ,że Skyline Investment z transakcji sprzedaży Nurtosa w I kwartale 2021 r zaraportuje 2.096,0 tys zysku. Czekamy na dalsze udane przedsięwzięcia SI ,przede wszystkim sprzedaż po dobrych cenach Dorohuska i Zakroczymia.
  • Potrącenie wierzytelności Autor: ~wm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SKYLINE 0,00% 0,76 2022-05-13 15:49:36