Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: -29,46%

Porozumienie Akcjonariuszy Redan

Zgłoś do moderatora
Czy jest w akcjonariacie jakiś członek SII?
Ktoś się z nimi kontaktował w sprawie Redanu?
Może się jakoś zorganizujemy?
Nie może być tak, że ze spółki jest wyprowadzane jedyne istotne aktywo, a my nic nie możemy zrobić.
Jest 35mln akcji. Mogli zrobić emisję z PP po 0,3pln i zebraliby te 10mln pln. Jeśli Pan Wiśniewski nie był skłonny do inwestowania w spółkę, to mogli zaoferować jego PP jakiemuś inwestorowi. Myślę, że 7mln pln za 1/3 udziału w Redan, to by nie była wysoka cena. Mogli złożyć ofertę Monnari. Czy zarząd w ogóle brał pod uwagę inne opcje? Co robili wcześniej? Czekali, aż będą pod ścianą i teraz beztrosko pozbywają się TSR.
Czytał ktoś art. 296 KK?
Myślę, że mniejszościowi akcjonariusze będą mogli czuć się pokrzywdzeni po utracie kontroli nad TSR.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 12,86% 0,16 2020-10-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.