Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,95 zł , zmiana od tamtej pory: 17,31%

Porownanie potencjalu wzrostu spolek spozywczych

Zgłoś do moderatora
Przygotowalem nowe porownanie wycen prawie wszystkich Spolek spozywczych z GPW i NC na podstawie wskaznikow wartosci fundamentalnej https://www.bankier.pl/forum/temat_porownanie-wskaznikow-wartosci-spolek-spozywczych,44630391.html . Potencjal wzrostu MAKARONPL usredniony dla 7 wskaznikow wyszedl +99%, to bardzo dobry wynik, jednak rozrzut wycen jest bardzo duzy. Zachecam do zapoznania sie i uwag.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAKARONPL 0,29% 6,98 2021-09-17 16:38:24