Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  584,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,59%

Porownanie perspektyw wzrostu spolek spozywczych GPW i NC po wynikach H1

Zgłoś do moderatora
Porownanie potencjalu wzrostu wszystkich (prawie) Spolek spozywczych z GPW i NC na podstawie wskaznikow wartosci rynkowej po sezonie wynikow za H1 umiescilem na forum Kernela: https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=10728663&strona=1, bede wdzieczny za komentarze.
  • Porownanie perspektyw wzrostu spolek spozywczych GPW i NC po wynikach H1 Autor: korben

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WAWEL -1,12% 528,00 2021-11-26 16:34:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.