Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,82 zł , zmiana od tamtej pory: -35,60%

PORÓWNANIE I OCENA POTENCJAŁU

Zgłoś do moderatora
Sukces gry "Green Hell"

Łączna sprzedaż brutto gry "Green Hell" poprzez platformę Steam przekroczyła 1 mln sztuk - podał Creepy Jar w komunikacie. Spółka poinformowała, że według stanu na dzień 24 czerwca lista graczy nadal oczekujących na zakup "Green Hell" przekroczyła 884 tys. osób.

Gra "Edengrad" jest bardzo podobna do gry " Green Hell" jest duża szansa że gra Edengrad też będzie Hitem. Gra Edengrad jest nawet bardziej rozbudowana i zaawansowana.


Spółka Creepy Jar Kapitalizacja: około 774.557.040 zł.

Spółka HUCKLEBERRY GAMES kapitalizacja 8.107.716 zł

Gra Edengrad ma ogromny potencjał... Nie widzicie tego?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEURONE -3,91% 2,46 2023-03-24 09:11:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.