Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,20 zł , zmiana od tamtej pory: -4,55%

poranne TKO

Zgłoś do moderatora
ktoś chyba chciał zobaczyć ile jest na S-ce na Eurotelu... Dość małym wolumenem poszło powyżej 50zł na TKO... Papier wykupiony a tymczasem dywidenda przy obecnych poziomach i tak kilkanaście %
chyba tylko panikarze i short-term'owcy będą sprzedawać. albo Ci co potrzebują gotówki na szybko... no bo - PO CO SPRZEDAWAĆ KURĘ ZNOSZĄCĄ ZŁOTE JAJA... :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL -1,56% 44,10 2021-06-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.