Forum Giełda +Dodaj wątek

Pora Na Ten Fundusz !!!

Zgłoś do moderatora
No to na co czekamy trzeba rozbujać Fundusz te poziomy chyba są niskie jak na chwilę obecną 3 złote to takie minimum które powinno być . Ale komuś chyba zależ by kurs był nisko.
Wystarczy spojrzeć na transakcje jak ktoś próbuje poderwąć kurs odrazu z automatu kilka akcji aby zniżyć kurs i tak się dziej już chyba pół roku . Kto ma w tym interes? Ja nie wiem!
Pozdrowienia dla wytrwałych będziecie nagrodzenihello1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 3,27% 1,58 2020-11-27 15:26:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.