Wczoraj komentujac piekny wpis JERRY,ego dodalem od siebie pocieszenie dla sprzedawcow akcji, zeby sie nie martwili, gdyz sa chetni kupcy , kupujacy 5 tys. 7 tys. i 10 tys. jednym zleceniem. Twierdzilem, ze kupuja tylko pelne tysiace nie bawiac sie w drobne. DZISIAJ KTOS kupil 15852 sztuki jednym zleceniem. Taki przypadek.