Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -82,27%

Popatrzmy na FutureBlockchain...

Zgłoś do moderatora
Narzekamy, że nie ma konkretów z naszej Genesis Energy, czyli Medical Cannabis.
Popatrzmy na inną spółkę z "grupy Karaszewskiego" - dzisiejszy Devoran a niebawem FutureBlockchain... Jak widać, spółki mogą mocno rosnąć bez - jak my tu mówimy - konkretnych inf potwierdzających, że wchodzą w jakąś branżę....Wystarczy zmiana nazwy i branży. Devoran - jak widać - potrafi rosnąć nawet przed zmianą nazwy...
Najwyraźniej czasem do wzrostów wystarczy, że jest nazwa, branża atrakcyjna, a akcji w rzeczywistym obrocie - mało.
Pewnie wielu patrząc na Devoran puka się w głowę: gdzie fundamenty do wzrostów? gdzie konkrety? No i te- teoretyczne -miliony akcji...
Nie zdziwię się, że patrząc na Medical Cannabis za czas jakiś też wielu będzie się pukać w głowę. I to bez żadnego infa. Wystarczy, że - jak na Devoranie - ktoś pozbiera trochę akcji. Jak grupa Karaszewskiego będzie potrzebować, kurs Medical Cannabis może znaleźć się na niewyobrażalnych poziomach.
Tylko o powody fundamentalne mnie nie pytajcie, plisssssssss :-) Patrzmy, co się będzie działo na Devoranie, bo u nas - na razie- nudno.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.